Arama:

Kara Yolu Taşımacılığı

Kara yollarında uluslararası taşımacılık hizmetlerimizi, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörleri göz önüne alarak en uygun araçları ve teknolojileri seçerek sunuyoruz. Örneğin Türkiye’nin dış ticaretinin lokomotifi konumunda olan tekstil ve hazır giyim sektörlerinde müşterilerimize ihtiyaç duyacakları her türlü lojistik avantajı en iyi şekilde sağlıyoruz.

Deniz Yolu Taşımacılığı

Dünyanın her noktasına haftada birden fazla çıkış imkânı ile intermodal taşımacılık, multimodal taşımacılık, 3. ülke ve transit taşımacılığı ve armatörlerle yer garantili kontrat hizmetleri de sunan Şerif Lojistik, deniz taşımacılığında her daim hızlı ve verimli lojistik desteği sağlıyor.

Hava Yolu Taşımacılığı

Şerif Lojistik olarak tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağımız, kalifiye personelimiz ve sağlam alt yapımız ile konsolide, ekspres, kapıdan kapıya, refakatli taşıma, komple taşıma ve multimodal taşıma gibi uluslararası taşımacılık hizmetlerini hızlı ve eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

Antrepo Hizmetleri (Depolama)

Müşterilerimizin taleplerine istinaden ayrıca stok takibi, envanter yönetimi, sipariş yönetimi, hasarlı/karantina stok yönetimi, ürün sayımı, rezervasyonlu dağıtım, 7/24 AVM dağıtımı, tüm Türkiye’ye dağıtım hizmeti, tersine lojistik hizmetleri, alarm takma, hurda ve ıskartaların ayrılması hizmetleri de lojistik merkezlerimiz tarafından verilmektedir.

Demiryolu Taşımacılığı

Çevre dostu olması, sabit süreler ile hizmet vermesi ve minimum hasar riskine sahip olması gibi avantajları ile ön plana çıkan demir yolu taşımacılık hizmetlerimizde önemli projeler gerçekleştiriyor, ağır tonajlı malzemelerin demir yolu ile taşınmasında müşterilerimize ekonomik çözüm önerileri sunuyoruz.

Gümrük Hizmetleri

Müşterilerimizin gümrük süreçlerinde sunduğumuz sipariş ve stok takibi ve raporlama hizmetlerimiz ile hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. KDV ve ithalat vergisi yönetimi ile dahilde ve hariçte işleme izin belgeleri alımı ve takibi hizmetlerimiz ile müşterilerimizin danışmanı olarak hareket ediyor, şeffaf ve dinamik bir hizmet sağlıyoruz.

Kapsamlı Teminat

Müşterilerimizin beklentilerine göre ve taşınacak yükün yapısına göre en uygun çalışma yöntemlerini sunarak müşterilerimizi doğru bir şekilde yönlendiriyoruz ve gelen talep doğrultusunda depolama hizmeti de sağlıyoruz. Yüke ve güzergaha göre alternatif çözümler üreten çevik bir ekip ile yüklerin teslimatını zamanında ve hasarsız bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Intermodal Taşımacılık

Intermodal taşımacılık hizmetimiz ile müşterilerimize düzenli taşıma, düzenli yükleme, düzenli boşaltma imkânları ve sabit fiyat avantajlarının yanı sıra, diğer taşıma sistemlerine göre olumsuz hava koşullarından çok daha az etkilenme, ve tüm vagonların aynı lokasyonda bulunması sebebiyle kontrol ve takip kolaylığı avantajlarını da sağlıyoruz.